"Pedig, amint fogy-fogy a jövendő,
Egyre-egyre drágább lesz a múlt”

Babits Mihály

Tablók és végzõs diákok névsorai

1975-1976 Bútorasztalos Szakiskola 

III.A III.B III.C
Bagoly Zoltán Ambrus Veronika Albert Teréz
Bularca Constantin Áfra Éva Arros Ildikó
Bobes Elena Bagoly Edith Babos Maria Magdolna
Bãeţelu Gheorghe Ballázs Ildikó Balázs Maria Magdolna
Bartha Lenke Bandi Mária Balázs Péter
Csoboth Katalin Bara Erzsébet Balogh Etelka
Diaconu Maria Bán Irén Bartha Veronika
Giuglea Maria Biró Gizella Bartók Irma
Ilkei Rozália Biró Sándor Bartos Gábor
Iano Marian Dénes Erzsébet Bokor Domokos
Juga Miklós-Attila Fábián Gáspár Boldizsár István
Hajdár Mária-Magdolna Fülöp Mária Csavar Ágoston
Farkas Irén Gábor Piroska Dobra Ignácz
Földy Magdalena Cornelia Gere Mária-Magdolna Ferencz Gyárfás
Ferencz Éva Grümann Judit Ferencz István
Kovács Irén Imre Irma Gáspár József
Kozma Irén Jakab Susana Gyergyai Erzsébet
Kádár Ibolya Kanabé Mária Hosszú Katalin
Kónya Gyula Kelemen Anna István Béla
Muntean Elena Kerezsi Terézia Jancsó Jolán
Molnár Imre Kis Terézia Jánka Magdolna
Oltean Doina Kovács Ignác Kádár Ibolya
Oltean Rozália Irén László Erzsébet Márton Gizella
Olaru Varvara Makó Gizella Mátyus Erzsébet
Podaru Rodica Maria Menyhárt Margit Opra Irén
Porumboi Nicolae Miklós Mária Magdolna Orbán Emma
Popica Gheorghe Nagy Irén Orbán Margit
Perşa Livia Pilinger József Péterffy Mária
Rusu Margit Porzsolt Aranka Ráduly Márta Gizella
Szõke Teréz Szabó Klára Szabó Vilma
Timár Klára Szabó Mária Magdolna Szántó Magdolna
Timaru Gheorghe Székely László Szotyori András
Trif Maria Szörcsey Ildikó Zöldi Erzsébet
Timár Csaba-Árpád Teleki Rozália Zsigmond Irén
Urzicã Elena Tóth Erzsébet  
Veres Edit Tóth Katalin  
Vajda Borbála Ibolya  
Vizi Anna  
Vajna László  

 

 
1977-1978 - XII.A - Fafeldolgozó - Liceum 1977-1978 - XII.B - Elektromechanika - Liceum
Osztályfõnök: Csatlós Mihály Levente Osztályfõnök: Éder Ottó
Alecu Angelica András László
Barothi Emilia Bagoly Tibor
Biró Domokos-Ervin Baliga Géza
Fejér Enikõ-Margit Bartók Antal
Hegedüs János Baricz Béla
Ilyés Jenõ Csegezi Gyula
Kész Árpád Cseh Imre
Könczey György Csoma Ferenc
László Erzsébet Csiki Gábor
Lázár Tibor Dakó Eszter
Lõrincz Pál-Zoltán Dóczé István
Moise Angela Ferencz László
Neculai Mária Gergely Barnabás
Opra Tamás Ibolya Héjja Sándor
Pakó Zoltán Imre Sándor
Pîrjol Mária Kiss Zoltán
Réti Zoltán Kónya László
Simon Erzsébet Könczei Katalin
Simon László Mátyás Béla
Sütõ Katalin-Mária Mátyás Tibor
Szakács Erzsébet Móré Attila
Szabó Magdolna Nagy Béla
Terzea Valeria Pilbáth Ferenc
Tusa Katalin Rákosi András
Tuzson Imre Réti Miklós
Varga András Szász Erzsébet
Veres János Tamás István
Tamás Tivadar
Vajda Béla
Veress György
Vén Sándor
Zsigmond László
Zsigmond Magdolna
 
1977-1978 - V.A - Faipari szaklíceum 1977-1978 - V.B - Faipari szaklíceum
Osztályfõnök: Bandi János Osztályfõnök: Baka Mátyás
Áfra Erzsébet Ágoston László
Argeşanul Eleodor-Octavian Balogh László
Balogh Éva Bardocz Zsolt
Baricz Mária Bartis József
Bartók Jenõ Bende Gábor
Bartók Mária Boc Gheorghe
Bálint Elza Biró József Csaba
Biró Domokos-Ervin Borbándi Margit
Bloj Mircea Csavar Matild
Bódi Ibolya Csákány Matild
Daczó Jenõ Csiki Éva
Demeter Csaba Dobos Paula
Dimian Domnica Egyed Gyöngyi
Fekete Mária Fejér Mária
Gábor Sándor Fésüs Emilia
Gábor Gabriella Háromszéki István
Gál Irén Illés József
Illés László Incze Piroska
Kanabé Márta-Mária Khell Ödön Imre
Kádár Imre Kerekes Gyula
Keresztes Andrei-Katalin Kerestély Imre
Kopacz Anna Kónya László
Kovács Hajnalka Kovács Attila Gábor
Kovács Mária-Magdolna Kovács Béla Attila
Márton Emese Kovács László
Nagy Ana-Elizabeta Kovács László
Nagy Mária-Magdolna Kovács Teréz
Nedella Csaba Lukács Benedek
Mikola József Lukács Erzsébet
Olaru Mária Mihály Mária
Szabó Mária-Magdolna Molnár Csaba
Székely József Szász József
Tánczos Zsófia Venczel Ilona
Timár Éva Vass Nicolae Mihai
Vargha Ferenc Szöcs Anton
Veres Imre  
1978-1979 - XII.A - Faipari - Líceum 1978-1979 - XII.B - Elektromechanika - Líceum
Osztályfõnök: Godinã Niky-Sergiu Osztályfõnök: Kovács Antal
Bajcsi Zelma Bagoly József
Bãrbãtei Vasile Bakó Éva
Benke Alexandru Bányász Csaba
Demeter József Bîrlã Gheorghe
Fejér Éva Csiszár József Árpád
Fenechiu Maria-Aurora Doró Ignácz
Gábor Éva Demeter Mária
Gál Antal Dezsõ László
Hates Edit Fejér Ferencz
Incze Éva Ferencz Zoltán
Istók Magdalena Földes Gábor
Kalit Mihály Garai Ioan
Kató György Gáll Gábor
Lázár Vasile György Árpád
Marthi János Hankó László
Mihály Ernõ Kiss Berta
Opra András Kovács Aranka
Pãvãlucã Ileana Krizbai Katalin
Pete Gabriela-Ibolya Miklós Atilla
Pénzes Attila Miklós Edit
Szafta Attila Nagy Árpád
Szabó Zsolt Orosz Atilla
Szász Ibolya Papuc Ioan
Vén Ferenc Rémán László
Voloncs István Stanciu Constantin
Zona Ana-Mária Sylvester Csaba
Zsombori Zsófia Szabó Gábor
Szabó István
Szabó Zsuzsánna
Szölösi Ladislau
Szõcs Anna
Tarcsi László
Torzsa Gábor
Túroczy Attila
 

1979-1980 - XII.A -
Erdõgazdálkodás - Szakiskola

1979-1980 - XII.B -
Fafeldolgozó - Szakiskola
1979-1980 - XII.C  -
Szakiskola
Osztályfõnök:
Aranyosi István, Simon Tilda
Osztályfõnök:
ing. Topliceanu Niculina
Osztályfõnök:
Ambrus Ágnes
Albert Antal Alecu Vasile Bajka Mária
Asztalos Rózália Irén András Veronica Bara Ibolya
Babeş Nicuţã Ban Andrei Czári Juliánna
Bács-Benke András Ciurariu Doina Csató Endre
Balogh Lajos Kálmán Cherches Iacob Cserei Sándor
Barabás József Deák Zoltán Gere Gyula
Bartók Etelka Daczó Ilona Gere László
Benkõ Dániel Gal Veronica Kádár László
Berszán László Göthér Imre Kész Ferencz
Braşoveanu Constantin Iordache Violeta Kovács Attila-Ádám
Cseh Judit Kaján László-Zoltán Kónya Edit
Duțu István Kerekes Levente Nagy Imola
Fazakas Piroska Kusztos Ibolya Nagyoláh Erzsébet
Fejér Terézia Hare Gheorghe Opra Ibolya
Gábos Olga Nagy Ildikó-Éva Péter Sándor
Györbiró Katalin Oprea Liliana Szász Barna
Kartis Barnabás Csaba Pászka Maria-Veronika Tamás Etelka
Kerekes Tibor Rãcaru Maria Tóth Barna
Kósa Attila Szász Mária Tóth Erzsébet
Lukács András Szász Jolán Tóth Tünde
Muruianu Ioan Szakács Anna-Mária Vatány Lajos
Ochea Gheorghe Szõcs Mária Vitályos Sándor
Pakó Tibor Spînu Maria-Aurora Zonda Ilona
Papuc Florin Timar Magdolna  
Pénzes Cecilia Török Irén  
Rózsa Janka    
Rusu Dumitru    
Rusu Costicã    
Sidon Staicu    
Sütõ Ferenc    
Szebeni Pavel    
Tana Iuliu    
Tuzson Viola    
Zonda Margit    

 

1979-1980 - I.D
Szakiskola - Asztalos
1979-1980 - I.D
 Szakiskola - Gépesített erdõkitermelés
1979-1980 - I.D
 Szakiskola - Géplakatos
Hodisán Sándor József Barabás Lajos Hollanda Géza
Keresztes Sándor Bartók Dezideriu Jakab Ignác
Kovács Carol Borbély Árpád Kisgyörgy Francisc
László Alexandru Demeter Lukács Kovács Alexe
Marthi Edmund Domokos Iosif Makó András
Moréh Dionisie Floroiu Constantin  
Ráduly Andrei Iano Emeric  
Tamás Gheza Kerekes Gyula  
Törös Tiberiu Konsza Samuil  
Kovács Lajos  
Madarász Emeric  
Milinte Andrei  
Neagovici Viorel  
Pénzes Árpád  
Szabó Alexandru  
Szõcs Álmos  
Timár Andrei  
Toth Arcadiu  

 

1980-1981 - XII.A -
Erdõgazdálkodás - Líceum
1980-1981 - XII.B -
Fafeldolgozó - Líceum
Osztályfõnök: Éder Ottó, Baka Mátyás Osztályfõnök: Gusu Elena
Bandi Tibor Adam Veronika
Bãjan Constantin Bajcsi Magdolna
Bende Melinda Baróti Erzsébet
Buslig Gusztáv Bartos Annamária
Gáll István Bejan Lenuţa
György Domokos Csavar Ildikó
Kisgyörgy Tamás Dobra Magdolna
Kovács Éva Melinda Fábián Attila
Kratochwil Barna Gál Anna
Lázár László Gazda Lajos
Lupean ªtefan Mihai Györgyjakab Emma
Mike Zoltán Harai Ilona
Mikola Márta Horváth Etelka
Mişarca Sanda-Ioana Kelemen Attila
Niţu Tibor Kovács Judit
Pãun Viorica-Tatiana Pál Edit Erzsébet
Pál Csaba Páll Mária
Petri János-Levente Tankó Mária
Rózsa Gabriella Venczel Izabella
Szabó Schuller Dénes  
Szima Andrei  
Szoráti Mária-Magdolna  
Stroe Eugen-Gheorghe  
Veres Ernõ  
Zsigmond Zsuzsánna  

Az évfolyam weboldala: http://faipari1981.uw.hu/index.html

1981-1982 - XII.A -
Gépesített erdõkitermelés - Líceum
1981-1982 - XII.B -
Elektrotechnika - Líceum
Osztályfõnök: Csatlós Mihály Levente Osztályfõnök: Gruianu Jenica
Aldea Mihai Bazarcã Valentin
Alecu Mihai Bodor Tibor
Alexa Gheorghe Boiciuc Ioan
Barothy Nicolae Boldizsár Tibor
Bálint Katalin Caba Vasile
Bejan Mãrioara Ciornei Nicolae
Biszak Enikõ-Mária Cristescu Sergiu
Buşega Nicolae Csatári Victor Alexandru
Chiruţã Tania Fejér Tibor
Csillag Mária Grijac Gheorghe
Dávid Zsófia Ieremie Gheorghe
Desagã Ionicã Jarcãu Gheorghe
Elekes Ida Lázár János
Fejér Mária-Lujza Malis Fiodor
Fetés Judit Malis Mihai
Fodor Aranka Mátis Álmos
Gyergyai Attila Menyhárt Attila
Györfi Iosif Mutu Ioan
Jakab Béla Páll István
Kaell Melinda Petra Grigore
Kovács Attila Réti Benedek
Kovács Ibolya Rodenciuc Neculai
Mántó Endre Rotondu Vasile
Renţea Adrian Stan Vasile
State Ioan Suceava Gheorghe
Stãnescu Ionel Sugár Antal
Stoica Ion Szász István
Szabó Gábor Todor András
Szabó Mária Toloş Aurel
Szász Imola Toth Ioan
Timár Elemér Trifoi Mihai Constantin
Tuzson Dávid Trofor Culiţã
Vlãduţ Elena  

Zero Valentin

 

 

1982-1983 - XII.A -
Erdõgazdálkodás - Líceum
1982-1983 - XII.B -
Erdõgazdálkodás - Líceum
Osztályfõnök: Sergiu Godinã Niky Osztályfõnök: Bokor Anikó
Baksa Edit Bandi Edit
Bara Gábor Bandi Ibolya-Éva
Barabás Lajos Bartos Emilia
Boér Magdolna Benke Ildikó
Bögözi Árpád Csáki Aranka
Bránder Levente Dávid Ildikó
Csorja Levente Fekete Vince
Daczó Ildikó Finna István-András
Daragud József Gál Emeric
Fábián Csilla-Imola Géza Zita
Fûzi Dezsõ Jakab Vince
Gábor Albin Lemhényi-Kis Ibolya
Gegõ Zoltán Páll Lászlo
Harai Irina Papp Mária-Magdolna
Incze Gizella Szakács Mária-Katalin
Jakab Ida Albert Ibolya
Jakabos Ferenc Bardócz Judit
Jancsó Edit Bartók Juliánna
Kovács Viorel-Ernõ Biró Enikõ
Kovács Xénia-Zsuzsanna Bogyó Judith
Lemhényi Ibolya-Mária Borboly Ildikó
Luka Medárd Dobra Erzsébet
Makó Etelka Fejér Erzsébet
Matei Zoltán Kis Tünde
Moizi Imre Kosa Mária-Piroska
Molnár Endre Kracsun Mária
Nagy Csaba Menyhárt András
Opra Csaba Niculy piroska
Réti Judit Tamás Mária
Román Viorel Török Emese
Stratulat Maria-Lucia Turóczi Ildikó
Sütõ Ibolya  
Tuzson Klára  
Vatra Nicuşor  
Voloncs Elemér-Ferenc  
Zãrnescu Gabriela  

 

1982-1983 - II.A - Faipari - Mesteriskola
Osztályfõnök: Guşu Elena
Bãnescu Petre Keresztes Árpád-Sándor
Bandi Emeric Mircea Gheorghe
Bandi Imre Moréh Dionisie
Bara Carol Páll Dezsõ
Bartha Emeric Pietraroiu Teodor
Berea Duțu Predescu Nicolaie
Bibo Géza Ráduly Nicolae
Buliga Gheorghe Réti Ladislau
Diaconu Ion Roman Mircea
Dugulan Vasile Sánta Dezideriu
Fésûs Iuliu Stanciu Constantin
Gocz Benedict Szántó Alexandru
Grama Béla Szakács Zoltán
Hanganu Gheorghe Tõrõs Tiberiu
Harai Iuliu Urzicã Miron
Holban Jenicã Varga Eugen
Kelemen Iuliu Vollancs Ioan

 

1983-1984 - XII.A -
Erdõgazdálkodás - Líceum
1983-1984 - XII.B -
Fafeldolgozó - Líceum
Osztályfõnök: Babós László Osztályfõnök: Salamon Ágnes
Bálint Vince András Géza
Bende Gyula Balogh Csilla
Biró Árpád Bandi Ildikó
Gál József Barthó Mária
György János Biró Paula
Jakab László Bogdán Attila
Kovács Gyula Demkó Réka
Kratochwil Zsolt-János Dézsi István
Lakatos László Fogas Rozália
László Ede Fogas Károly
Mátyás Ferdinánd Haicãu Nyika Erzsébet
Magyari Feerenc Jancsó Zsuzsanna
Orbán László-Zoltán Jakabos Sándor
Pászka Barna Móréh Edit
Pinti István Nagy Éva
Barta Miklós Nagy István
Bokor András Porkoláb Jolán
Both László Ráduly Erna
Daragus Csaba-András Rázsonyi Lenke
Fábián Andor Szabó Judit
Finta László Szomjuh Lenke
Györgyszakács István Szõcs Margit
Jakab Lõrinc Tála Piroska
Lázár István Tompa Imola
Mátéfi Ioan Torzsa Erzsébet
Oláh Botond Tuzson Éva
Préda András Vajda Éva
Rácz Tivadar Várdó Imola
Vizi Zoltán

Az évfolyam weboldala: http://talalkozo2009.uw.hu/

1984-1985 - XII.A -
Erdõgazdálkodás - Líceum
1984-1985- XII.B -
Fafeldolgozó - Líceum
1984-1985- XII.C -
Ruhaipari könnyûipar - Líceum
Osztályfõnök: Kovács Antal Osztályfõnök: Éder Ottó Osztályfõnök: György Hajnal
Bakk Miklós András Judit Barabás Ottilia
Bálint Zoltán Botond Bardocz Edit Benedek Szilvia
Benkõ Lehel Biszak Ildikó Cseh Magdolna
Benkõ levente Csáki Szidónia Dezsõ Ilona
Bidiga Sándor Csoboth Tünde Domokos Ilona
Cseh Csaba Dénes Ibolya Erdély Mária
Csibi Albert Fábián Irén Finna Livia
Derzsi Béla-Levente Fám Mária Fülöp Juliánna Móni
Dezsõ Lázár Fetés Ferenc Gáspár Erika
Fónyad László Gál Elemér lászló Györkovács Judit
Kiss Tamás Gyergyai Elemér Gungl Katalin
Köntczey Attila Hamar Csaba harai Erzsébet
Marti Gábor Háromszéki Erzsébet Hollanda Enikõ
Miklós Barna Istók Rozália Incze Rozália
Sinka Lajos Kerekes Mária Jakab Terézia
Tamás Sándor Kiss Kármen Kolumban Melinda
Vizi Attila Kocsis Enikõ Kondráth Ibolya
Bajcsi Anna Kolumbán Álmos-Tibor Kovács Erika
Basoc Gheorghe Kovács Barna József Kovácsy Mária
Biró Zita- Mária Kondorossy Olivér Lukács Judit
Borcsa Mária Márkos Áges Márton Mária
Curuia Marcel Matisz Ilona Mátis Mária
Diacon Nicolae Mikola Edit Nagy Enikõ
Fazakas Ilona Miklós Levente Orbán Enikõ
Ionaşcu Simion Molnár Ildikó Palkó-Dani Mária
Lupaşcu Laurențiu Molnár Parachiva Páll Elvira
Lupaşcu Dumitru Pataki Ildikó Sánta Magdolna
Mãciucã Costicã Rancz Loránd András Szabó Ibolya
Marcu Eugen Salamon Árpád Simón Erzsébet
Máthé Katalin Sós Lázár Varga Hajnalka
Novac Gheorghe Sólyom Robert Tóth Edit
Szabó Melinda Tóth Katalin Zsögön-Bögözi Natália
Vajda Veronika  

 

1985-1986 - XII.A
 Erdõgazdálkodás - Líceum
1985-1986- XII.B
Fafeldolgozó - Líceum
1985-1986- XII.B
Asztalos - Szakiskola
Osztályfõnök:
Csatlos Mihail-Levente
Osztályfõnök:
Vas Anna
Osztályfõnök:
Vas Ildikó
Balo József-Loránt Albert Katalin Ambãrus Florentina
Bálint Barna Bajka Ildikó Ambrus Ioan
Bede Ferenc Bardoczi Ágota-Eszter Bartos Barna
Benedek János Bartok Krisztina Bögözi Vilmos
Bokor Zoltán-Jenõ Deneter Sarolta Bonda Attila
Buzsi János Fejér Szidónia Bránt István
Cimpoiaş Codruţ Ferenczi Ildikó Braşoveanu Gabriela
Dima Levente Fetés Valéria Brosteanu Gabriela
Fám Jozsef Finta Ottilia Gabri Levente
Guruida Zoltán Gazda Dezsõ Gáll Viola
Hosszú Zoltán Gáll Éva Gondos Attila
Kiss Bodor István Harai Luminiţa Ilie ªtefan
Mezei Gábor Hosszú Mária Kászoni György
Mészáros Ágoston Kiss Enikõ Kerekes Árpád
Opra Nicolae Dragoş Nagy Anna-Ágota Kocsis Ildikó
Orza Calin-Radu Nagy Éva Kovács Eszter-Mária
Pál Ferenc-István Nemes Attila Manea Vasilica
Rákosi Attila Paizs Edit Márkos Imre 
Andor Ildikó Pál Lajos Osváth István
Bãjan Gheorghe Pinti Mária Paveluc Constantin
Bajka Gábor Porczel Angela Radu-Lukács Rudolf
Bartók István Ráti Gabriella Szabó Levente
Duka Lenke Sós Olga
Faust Laurențiu Sós Ottilia
Dani Dezsõ Szekeres Mária
Fehér Lajos Szigeti Ildikó
Gál Vendel Szigyártó Anna-Mária
Grigorescu Mugurel Timár Margit
Lukács Klára Török Erzsébet
Lukács Sándor Túroczi Zita
Mike Sarolta Vajda Erzsébet
Pénzes Levente-László Vajda László
Porczel Endre Vass Éva
Rácz Gábor Vass Katalin
Szabó Gábor
Szima János
Szõcs Levente
Tamás László
Zsigmond István
Zsigmond Zoltán

 

1986-1987 - XII.A
Erdõgazdálkodás és fafeldolgozás
Líceum
1986-1987 - XII.B
Erdõgazdálkodás és fafeldolgozás
Líceum
Osztályfõnök: Horlaci Dana Osztályfõnök: László Katalin
Balogh Árpád András Jozsef
Balogh Tiberiu Balog Gábor
Bartos Etelka Ccsintos György
Bogdãnescu Vasile Csurulya Erzsébet
Costandache Marcel Daczó Sándor
Hossu Ioan Duka Antal
Milinte Zoltán Demeter Pál
Miricioiu Mariana Fejér Emese
Nagy Iosif Gál Attila
Nagy Géza Gyergyai Judit
Nagy István Jábor István
Rãu Mircea Gabriel Kisgyörgy Sándor
Szalló Adél Kolumbán Lajos
Szász Jolán Kolumbán Zoltán
Szõcs Álmos Kovács Barna
Szöcs Camelia Ramona Márkos András
Szotyori Csaba Nagy Ferenc
Veres Tamás Vaida András
Antal Mária Magdolna Fejér Emese Györgyvér
Ábrahám Éva Incze Tünde
Bándi Ildikó Kerekes Ologa
Bartha Olgá Ildikó Kertész Ildikó
Biró Gabriela Gyöngyvér Kocsis Éva
Bodó Edit Koronka Éva Gyöngyvér
Fazakas Mária Kozma Katalin
Kelemen Hajnal László Edit
Kelemen Zita Lukács Mária Tünde
Marthi Ibolya Makó Edith
Molnár Ildikó Molnár Piroska
Nagy Ibolya Német Ana Olga